Názvy baterií a nabíječek & výrobce

Výrobci baterií označují baterie různými způsoby.

1) Nejčastěji se používá tzv. typové označení "název původního výrobce zařízení + kod" - celkově TYP. Typickým příkladem je poté "Makita 1222". Tento text si je nutné vyložit jako Typ baterie Makita 1222. Typem baterie není 1222, ale sloučení tohoto názvu. Označení 1222 není kompletní a neurčuje přesný typ baterie. "Makita" neurčuje výrobce, ale určuje označení typu baterie.

2) Označení dle zařízení. Typickým příkladem je "Baterie pro vrtačku Makita DW6220". Tato baterie je vhodná pro tuto konkrétní vrtačku. Toto označení nehovoří o ničem jiném než o vhodnosti.

 

 

Výrobce baterií a nabíječek

 - dodáváme jak originální baterie k danému zařízéní tak i náhradní baterie. Originál je jasně označen kolkem originál. Originálem se myslí baterie, která byla původně k danému zařízení. Originálem tedy není baterie od stejného výrobce, ale s jinými parametry.

 - náhradní baterie a nabíječky jsou vyráběny německým výrobcem Powery. Veškeré zboží neoznačené tímto kolkem je vyráběné německým výrobce Powery. Výrobce je uváděn vždy na obrázku daného produktu. Obrázek je součástí kupní smlouvy.