Přepravní podmínky


Dopravce

PoznámkaCena dopravy

Česká pošta

 

Doručení na adresu do následujícího pracovního dne.

 79,-

(dobírka +36Kč)

Česká pošta

Doporučený balíček. Doručení do 3 dnů.

64,-

(dobírka +36Kč)

Kurýrní služba

DPD

Kurýrní služba.

100,-

(dobírka +36Kč)

Osobní odběr

Osobní vyzvednutí v Děčíně.

 Na místě je možné platit hotově nebo kartou.

Zdarma

 

V případě volby přepravy "Česká pošta" máte tyto možnosti přepravy:

 

Balík do ruky – doručení následující pracovní den (v případě objednávky do 12:00 ). V den expedice Vám bude emailem zasláno číslo balíku a informace o datu doručení. Výhodou je doručení přímo do Vašich rukou. V případě neúspěšného doručení je balík po dobu 7 dnů uložen na poště.

Doporučená zásilka– doručení bez časové záruky. Tato možnost je k dispozici pro zásilky do hmotnosti 2kg a pokud cena objednávky nepřekročí 1000 Kč. Zboží je obvykle doručeno do 1-3 dnů.

 

V případě volby přepravy "DPD"

Zásilka bude s největší pravděpodobností doručována následující pracovní den. V den doručování zásilky by se s vámi měl přepravce v ranních hodinách telefonicky spojit a snažit se s vámi dohodnout termín a místo předání zásilky. Toto platí, pokud je doručení prováděno na soukromou adresu, jedná-li se o doručení na adresu firmy, provozovny apod., má se za to, že v obvyklou pracovní dobu se na této adrese nachází odpovědná osoba k převzetí zásilky, proto neprobíhá telefonické avízo. Dobírky u DPD je možné platit jak v hotovosti, tak platební kartou. Všechna vozidla přepravce jsou vybavena mobilním platebním terminálem.

 

V případě volby "Osobní odběr"

Osobní odběr volte pouze v případě, že si přejete skutečně objednané zboží převzít na naší adrese v Děčíně, kde se nachází výdejní místo eshopu. Po přijetí objednávky kde je zvolen "osobní odběr" odesíláme email se skutečnou dostupností zboží a potvrzením, že je pro vás připraveno k převzetí. Při převzetí takto objednaného zboží můžete u nás platit hotově, a nebo platební kartou, příp. bankovním převodem ještě před převzetím zboží.

Pro osobní odběr zboží jsou určeny tyto hodiny:
V pracovní dny:
Po-Čt 8-12 a 13-16
Pá 8-12 a 13-15 hodin

 

Pobočka:

AKU-SHOP.CZ s.r.o.

Teplická 137

Děčín 405 05

Mapa: http://goo.gl/maps/ruXSb